Skocz do treści

Łódzkie jakiego nie znacie - "Owadzi świat"

Sieradzkie Parki Krajobrazowe   \   Aktualności

 <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki)

Miło nam poinformować Państwa, iż właśnie zakończono zdjęcia do pierwszego odcinka drugiej serii projektu „Łódzkie jakiego nie znacie”, ukazującego walory województwa łódzkiego. Krótkie filmy z cyklu „Łódzkie jakiego nie znacie 2” powstają na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi przy współudziale Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, oraz wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Realizacją zajmuje się łódzki zespół Programu Trzeciego Telewizji Polskiej.

Pierwszy odcinek serii poświęcony jest owadom, a jego realizacja w dużej części miała miejsce na terenie Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki.

Zapraszamy do obejrzenia odcinka premierowego, którego emisja nastąpi 17 lipca.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z planu filmowego na terenie parku.

E. Fraszczyńska

 <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki) <strong>Zdjęcia z planu</strong><br /><i>fot. E. Fraszczyńska</i><br />(PK Międzyrzecza Warty i Widawki)
Łódzkie promuje