PKWŁ - relacja z Pikniku Województwa Łódzkiego w Dłutowie

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

W minioną sobotę 29 lipca 2023 r. Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego czekał na Państwa ze swoim stoiskiem promocyjnym podczas wydarzenia Piknikowo i sportowo z Województwem Łódzkim w Dłutowie. Pomimo upału i zbliżajacej się burzy, odwiedzający tłumnie przybyli na przygotowane atrakcje: występy i koncerty, strefa dmuchańców dla najmłodszych, namioty z poczęstunkiem od kół gospodyń wiejskich czy punkty informacyjne dotyczące funduszy europejskich.

Na zielonym "parkowym" stoisku nie brakowało informacji o ochronie przyrody, w tym o parkach krajobrazowych w naszym województwie, ciekawostek, atrakcji, konkursów i nagród m.in. sadzonek krzewów owocowych w ramach projektu "Owocowe łódzkie".  Zainteresowaniem cieszyło się nasze budkowe drzewo - z budkami, jak się okazuje nie tylko dla ptaków, czy nasza ptasia gra.