Piknikowo i sportowo z Województwem Łódzkim - relacja z pikniku w Uniejowie

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

W minioną niedzielę 13 sierpnia 2023 r. Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego czekał na Państwa ze swoim stoiskiem promocyjnym podczas wydarzenia Piknikowo i sportowo z Województwem Łódzkim w Uniejowie. Pomimo upału nie brakowało doskonałej atmosfery i tłumnie przybyli Państwo na przygotowane atrakcje: występy i koncerty, strefę dmuchańców dla najmłodszych, namioty z poczęstunkiem od kół gospodyń wiejskich czy punkty informacyjne dotyczące funduszy europejskich.

Na zielonym „parkowym” stoisku nie brakowało informacji o ochronie przyrody, w tym o parkach krajobrazowych w naszym województwie, ciekawostek, atrakcji, konkursów i nagród m.in. sadzonek krzewów owocowych w ramach projektu „Owocowe łódzkie”.  Zainteresowaniem cieszyło się nasze budkowe drzewo – z budkami, jak się okazuje nie tylko dla ptaków, czy nasza ptasia gra. Miłym zaskoczeniem były odwiedziny gości spoza województwa łódzkiego, z najdalszych zakątków Polski! Każdy z uśmiechem brał udział w konkursie i nikt nie odszedł z pustymi rękami.

Zapraszamy na nasze kolejne wydarzenia!