III Jarmark Bożonarodzeniowy w Przedborzu

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

W dniu 10 grudnia 2023 roku pracownicy Przedborskiego Parku Krajobrazowego wzięli udział w III Przedborskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Już od przedpołudnia rynek przedborski tętnił życiem, stoiska zapraszały zapachami świątecznych potraw a oczy cieszyły piękne świąteczne ozdoby. Przedborski Park Krajobrazowy oferował drzewka świąteczne i stroiki wykonywane na stoisku.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy i quizy za udział w których, można było otrzymać drobne upominki. Imprezę uświetniały również występy zespołów muzycznych, dzieci z przedszkoli , szkół -podstawowej i ponadpodstawowej w Przedborzu. Swoje występy wokalne i taneczne zaprezentowali także przedstawiciele chóru seniorów oraz kół gospodyń wiejskich. Dziękujemy za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w tak przyjemnej świątecznej imprezie ?.

Opr. DWB
Zdj. Damian Kuzdak