Zapraszamy do udziału w "Odjazdowym Bibliotekarzu"

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

plakat1

W najbliższą sobotę 19 maja 2018 roku odbędzie się VII edycja rajdu po Gminie Sędziejowice "Odjazdowy Bibliotekarz" w tym roku pod hasłem "100 lat Niepodległości. Biblioteka Niepodległej", którego głównym organizatorem jest Gminna Biblioteka Publiczna w Sędziejowicach. Po raz pierwszy współorganizatorem imprezy jest Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego.

Około 35-kilometrowa trasa rajdu przebiegać będzie między innymi przez teren Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki w miejscowościach Kozuby, Rembieszów, Pstrokonie czy Strońsko. Na trasie nie zabraknie pięknych krajobrazów i elementów przyrodniczych, jak również obiektów historycznych i kulturowych.

Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszenia na rajd, miejsca zbiórki, trasy i czasu oraz regulamin dostępne na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Sędziejowicach

K. Kierniakiewicz